Власне сталеплавильне виробництво: постачання обладнання по всьому світу

Власне сталеплавильне виробництво: постачання обладнання по всьому світу

ТОВ «ЗАВОД ТЕРМОЛІТМАШ» є провідним підприємством-виробником сталеплавильного та сталеливарного устаткування в Україні та за кордоном. За останні роки завод успішно модернізує конструкції сталеплавильного обладнання з урахуванням нових світових ресурсозберігаючих технологій.

Сталеплавильне виробництво - це наш основний напрямок діяльності. Ми виробляємо та постачаємо сталеплавильні дугові та індукційні печі постійного та змінного струму ДСП і ДППТ, ємністю від 0,5 до 60 тонн, ковші для розливу металу, від 0,1 до 60 тонн, здійснюємо ремонт та модернізацію всього спектру устаткування підприємств металургійної промисловості, будівництво ливарного цеху-заводу «під ключ», а також здійснюємо виготовлення та поставку будь-якого сталеливарного металургійного устаткування під замовлення з доставкою по всьому світу!

Гарантія на устаткування - до 100 років!

Купити ливарне обладнання можна на нашому сайті зараз за вигідними цінами та з доставкою в будь-який куточок земної кулі. Наша продукція визнана і успішно використовується у всіх розвинених країнах.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://termolitmash.ub.ua/
  • +38 (098) 71660XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create