Відсутність висолів на фасадах, цеглі, камені забезпечить КОМПЛЕКС К-1

Новина знаходиться в архіві!
Відсутність висолів на фасадах, цеглі, камені забезпечить КОМПЛЕКС К-1

Для запобігання утворення висолів поверхні цегляних фасадів, до мурувального розчину необхідно застосовувати добавку "КОМПЛЕКС К-1".

Добавка "КОМПЛЕКС К-1" кольматує (блокує) пори у розчині в т.ч. мурувальному, у цементних клеючих сумішах. Це явище запобігає міграції води в порах розчину (суміші), що блокує можливість переносу (потрапляння) з розчину (суміші) розчинених у воді солей до поверхні цегляної кладки - фасаду. Завдяки дії добавки "КОМПЛЕКС К-1" не утворюються висоли на поверхні. Гідрофобна добавка "КОМПЛЕКС К-1", на відміну від інших добавок, в тому числі, добавок на основі кремнієорганічних рідин, не блокує тужавлення та тверднення цементу з часом, отже не сповільнює процес тверднення і підвищує ранню міцність розчину, що затвердів. Додатково завдяки забезпеченню кольматації пор підвищує водонепроникність, морозостійкість і особливо поверхневу міцність.

Витрата добавки "КОМПЛЕКС К-1" становить 0,5-1 % від маси в'яжучого (цементу). Витрата добавки знаходиться у зворотній залежності від марки розчину (чим більша марка розчину тим менша витрата добавки ) та від витрати добавки, отже економію цементу за рахунок добавки; у прямій залежності від марки по водонепроникності та морозостійкості.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://nvpmistim.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create