Протиморозна добавка до розчинів з регульованим повітрявтягуванням

Новина знаходиться в архіві!
Протиморозна добавка до розчинів з регульованим повітрявтягуванням

 В холодний період року для приготування розчинів використовували дві добавки: добавку замінник вапна «КОМПЛЕКС К-4» та протиморозну добавку «КОМПЛЕКС К-10». Використання двох добавок утруднювало контроль і можливість точного дозування, вимагало додаткову лінію дозування добавок, або ж ручне дозування, а це час і затрати.

Результатом роботи з Німецькими партнерами стала протиморозна добавка для розчинів з регульованим повітрявтягуванням «КОМПЛЕКС К-10», яка об'єднала в собі властивості добавки замінника вапна та протиморозної і ефективно використовується на об'єктах будівництва в холодний період року за температури повітря до -15оС.

Протиморозна добавка для розчинів з регульованим повітрявтягуванням «КОМПЛЕКС К-10» забезпечує "жирність" розчину втягуючи повітря до 7 %, зберігає рухливість розчинної суміші до 6 годин, забезпечує незамерзання розчину: в об'ємі за температури повітря до -15оС, в тонких шарах - до -10оС з подальшим набором міцності і отриманням розчином проектної марки по міцності.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://nvpmistim.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create