Вдосконалений вирівнювач підлоги представлений у Асток!

Вдосконалений вирівнювач підлоги представлений у Асток!

Науково-виробниче підприємство "Асток" ще у 1994 році почало випускати регулятори положення кузова. У 2009 році компанія перейшла до випуску модернізованої конструкції крана рівня підлоги 0060.41.000 і його модифікацій, виконаних в цілісному корпусі. І навіть зараз ми працюємо над вдосконаленням продукції. 

Наша нова розробка має дуже багато конструктивних переваг, які істотно вирізняють крани вирівнювання підлоги "Асток" серед компаній-конкурентів. Що саме покращено? Відсутній зовнішній доступ до елементів регулювання. Це допомагає уникнути розрегулювання горизонтального положення важеля із нечутливої зони. Також ми встановили захисний клапан для припинення випуску стисненого повітря в атмосферу. Покращена герметизація та в декілька разів збільшена продуктивність. 

В нас ви можете замовити всі новинки, яких ще немає в конкурентів. Якщо ви хочете замовити дійсно якісний та унікальний вирівнювач підлоги, то звертайтесь до наших фахівців. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Телефонуйте. 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create