Волинська фондова компанія на Дні поля групи компаній ВІЛІЯ

Волинська фондова компанія на Дні поля групи компаній ВІЛІЯ

20 червня на Волині відбувся масштабний День поля групи компаній «Вілія», який зібрав в одному місці аграріїв та їхніх партнерів не лише з області, але й з усієї країни. Цікаво, що цей День поля уже став традиційним, адже цього року відбувся вчетверте.

Взяла участь у даному Дні поля і «Волинська фондова компанія», яка є одним із надійних партнерів господарів свята. Для наших менеджерів це була чудова нагода поспілкуватися з аграріями та надати їм професійні консультації щодо купівлі сільськогосподарської техніки, запасних частин, шпагату та сітки, а також паливно-мастильних матеріалів.

Під час Дня поля представники групи компаній «Вілія» продемонстрували власні потужності, поділилися досвідом впровадження нових технологій вирощування сільськогосподарських культур, презентували нові сорти зернових, а також організували виставку сільськогосподарської техніки.

Особливістю організованої виставки було те, що підприємство продемонструвало лише ту техніку, яка безпосередньо працює на їхніх полях. Особливо приємно було те, що серед цієї техніки був і агрегат від «Волинської фондової компанії» – глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum.

Agrisem Cultiplow Platinum – це легендарний ґрунтообробний агрегат, який по-праву заслуговує називатися глибокорозпушувачем №1 завдяки особливому бережливому підходу до обробітку ґрунту. Завдяки унікальній запатентованій формі лап глибоке розпушення стає можливим без зміщення та перемішування шарів ґрунту, що є справжньою революцією!

Загалом, День поля відбувся у приємній та продуктивній атмосфері, яка сприяла налагодженню та поглибленню партнерських взаємовідносин. Дякуємо групі компаній «Вілія» та особисто Євгену Степановичу Дудці за запрошення взяти участь у цікавому аграрному святі та високий рівень його організації!!!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://vfc.ub.ua/
  • +38 (0800) 21-11-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create