У нас розширення асортименту! Поспішайте переглянути каталог нашого магазину!

Кожна жінка хоче виглядати привабливо, при цьому докладаючи якнайменше зусиль. На сьогодні існує безліч способів корегування ваги, але лише деякі з них дієві.

З давніх давен жінки використовували для схуднення водорості. Вже п'ять мільйонів років у природі існує чудодійна Спіруліна. Це водорость із унікальним хімічним складом, що містить велику кількість заліза, кальцію, калію, марганцю, цинку, магнію, селену і вітамінів В, Е і С, а також багато протеїну, який корисніший навіть за тваринний білок. 

Спіруліна не лише сприяє швидкому схудненню, але й омолоджує організм; знижує рівень холестерину та цукру в крові;  виводить з організму солі, шлаки, важкі метали; прискорює метаболізм, що теж сприяє схудненню; знижує апетит та приглушує почуття голоду. 

Замовити цей унікальний продукт можна в нашому інтернет-магазині "Джерело здоров'я". В асортименті спіруліна для схуднення, засоби для очищення організму, покращення потенції, лікування ракових пухлин, виведення глистів та загального зміцнення організму!

Телефонуйте нам!