Літо - це пора відпочинку, але не для наших спеціалістів. Ми працюємо для комфорту наших клієнтів, щоб у холодну пору року у Вашому домі було тепло і затишно, а витрати на опалення зменшилися на 50%.

Тільки зараз зовнішня обробка стін з утепленням фасадів за надзвичайно вигідною ціною - адже у "СВ Строй" сезонні знижки! 

Спеціалісти вибирають найкращі матеріали для теплоізоляції, за усіма стандартами і з майстерністю встановлюють утеплення з мінеральної вати (екологічно чистого продукту), скловати, яка економічно вигідніша, проводять утеплення пінопластом, який легкий у монтажі і має надзвичайну теплопровідність.

З якісним спеціальним обладнанням утеплюємо пінополіуретаном, здійснюємо утеплення пінополістиролом внутрішніх стін будинку із якісною та надійною східчастою конструкцією. Кваліфіковані робітники компанії «СВ. Строй» володіють новою технологією утеплювання тепловером у формі штукатурного матеріалу. Наші будівельники працюють як із Вашими, так і з нашими матеріалами.

До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід: нам важливі Ваші побажання і пропозиції, щоб Ви були задоволені результатом.

Робимо усе для затишку у вашому домі!