Для того, щоб забезпечити якісну і, головне, безпечну роботу устаткування та кабелів, слід використовувати призначені для цього високовольтні випробувальні установки, які в Україні постачає "Харківенергоприлад". Це товариство є провідним виробником випробувальної техніки, пересувних лабораторій та іншого обладнання не лише в Україні, а й в країнах СНД.

Асортимент товарів компанії постійно оновлюється та розширюється. Останньою новинкою є високовольтні випробувальні установки VLF-60 ННЧ, які призначені для проведення випробувань високою постійною напругою або змінною напругою наднизької частоти (ННЧ) різних типів електричної ізоляції, в тому числі і XLPE-кабелів (зшитий поліетилен), випробування об'єктів з високою ємністю, як-от кабелі та генератори. Установка є портативною і практичною у використанні, нескладною у обслуговуванні, а її програмне забезпечення буде зрозуміле кожному фахівцеві.

Ми надаємо гарантію використання на 12 місяців і хочемо максимально задовольняти наших клієнтів задля подальшої тісної співпраці.

Чекаємо замовлень!