Новинка продажу - високовольтні випробувальні установки VLF-60 СНЧ

Новинка продажу - високовольтні випробувальні установки VLF-60 СНЧ

Для того, щоб забезпечити якісну і, головне, безпечну роботу устаткування та кабелів, слід використовувати призначені для цього високовольтні випробувальні установки, які в Україні постачає "Харківенергоприлад". Це товариство є провідним виробником випробувальної техніки, пересувних лабораторій та іншого обладнання не лише в Україні, а й в країнах СНД.

Асортимент товарів компанії постійно оновлюється та розширюється. Останньою новинкою є високовольтні випробувальні установки VLF-60 ННЧ, які призначені для проведення випробувань високою постійною напругою або змінною напругою наднизької частоти (ННЧ) різних типів електричної ізоляції, в тому числі і XLPE-кабелів (зшитий поліетилен), випробування об'єктів з високою ємністю, як-от кабелі та генератори. Установка є портативною і практичною у використанні, нескладною у обслуговуванні, а її програмне забезпечення буде зрозуміле кожному фахівцеві.

Ми надаємо гарантію використання на 12 місяців і хочемо максимально задовольняти наших клієнтів задля подальшої тісної співпраці.

Чекаємо замовлень!

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create