Вигідна пропозиція - парові котли опалення за ціною виробника!

Вигідна пропозиція - парові котли опалення за ціною виробника!

Парові котли застосовуються в різних сферах виробництва, електроенергетики та інших галузях промисловості. Такі котли перетворюють рідини (зазвичай воду) у пару. Їх найчастіше використовують для опалення у важких кліматичних умовах або для попередження замерзання теплосистеми і її оборотного циклу. У деяких установах набагато вигідніше встановити саме паровий котел, а не газовий, адже він забезпечує опалення будівлі і служить для подачі пари в пральні. 

Замовити парові котли опалення можна в нашому інтернет-магазині "Укркотлобуд" за цінами виробника! Тут представлений широкий спектр котлів та іншого опалювального обладнання. Зверніть увагу на інноваційну розробку - котел паровий КОВС-700 Е. Він виробляє до 700 кг пари всього за одну годину. Також при Вашому бажанні  ми можемо виготовити ще більш продуктивний котел, який буде виробляти до 1000 кг пари за годину. Для цього зателефонуйте нашому консультанту і домовтеся про замовлення котла. 

Ми здійснюємо доставку по всій території України. Запрошуємо до співпраці!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ukrkotlobud.ub.ua/
  • +38 (097) 722 39 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create