У XXI ст. сучасні інноваційні технології торкнулися і прибирання в домі. На ринку з'являється нова, більш функціональна продукція, яка значно полегшує життя. Наша компанія пропонує новинку - серветки для прибирання з мікрофібри підвищеної ефективності, виготовлені за найсучаснішою технологією. 

Такі серветки чудово вбирають вологу, не залишають ворсинок після прибирання, не рвуться, не скочуються і не линяють. Серветки з таких волокон швидко висихають після прання. А універсальне втягування пилу відбувається внаслідок поєднання нейлону і поліестеру. Дрібні пори у мікрофібрі зумовлють високу якість прибирання. Також наші серветки для прибирання гіпоалергенні і запобігають появі пилових кліщів.

Ми прагнемо покращити якість життя кожного, тому пропонуємо високоефективну продукцію, що підтримуватиме комфорт на чистоту у вашій оселі.

У нашому каталозі ви знайдете великий асортимент серветок для прибирання з мікрофібри. Ми пропонуємо товари для різних поверхонь: скла, екранів телевізорів, комп'ютерів, кухонних поверхонь. Серветки з мікрофібри відмінно справляються з чищенням і поліруванням поверхні. Консультуємо з будь-яких питань стосовно товару і підбираємо те, що Вам потрібно.

Із ТМ "Помічниця" прибирання у домі стає святом! Чекаємо замовлень!