Гарантія 2 роки на  електромонтажні й слабкострумові роботи!

Гарантія 2 роки на  електромонтажні й слабкострумові роботи!

Наша компанія надає широкий спектр інженерних послуг, зокрема, електромонтажні й слабкострумові роботи; монтаж освітлювальних установок; проектування каналізаційних систем та водопостачання; теплопостачання та проектування систем опалення, кондиціонування та вентиляції; телефонізація, радіофікація, системи відеоспостереження; автоматизація та диспетчеризація інженерних систем та загальнобудівельні роботи. Усі роботи супроводжуються проектною документацією.

До того ж у нашій компанії працюють кваліфіковані інженери та справжні фахівці, які знають свою справу. У своїй роботі ми використовуємо лише якісні матеріали від відомих світових виробників. Надаємо гарантію 2 роки на будь-які з вищеперерахованих робіт, також діє заводська гарантія на матеріали.

Ми гарантуємо проведення робіт на найвищому рівні та в найкоротші терміни. У нас демократичні ціни. Надаємо свої послуги по всій Україні, тому звертайтеся до нас уже сьогодні за контактними телефонами, що вказані на нашому сайті.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://e-t-s.ub.ua/
  • +38 (044) 33758XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create