Якісне авто рихтування за новими технологіями у Криму!

Якісне авто рихтування за новими технологіями у Криму!

На сьогодні авто рихтування є дуже затребуваною послугою. Вона передбачає ремонт, пов'язаний із вирівнюванням та наданням первинного вигляду деформованим деталям автомобіля. Насправді цей процес потребує величезних зусиль, і тільки справжні професіонали здатні з цим упоратись. 

Ми пропонуємо вам якісний ремонт вм'ятин без фарбування на території Криму! Працюємо за найновішими технологіями! Майстри компанії "PDR" готові допомогти вам навіть у найскладнішій ситуації. Ми працюємо за сучасною методикою, яка дозволяє усунути навіть великі вм'ятини без пошкодження лакофарбового покриття. Таке рихтування дозволяє видалити сліди від падіння граду, каштанів на капоті і даху, сліди від невдалого паркування. Після процедури ніхто не зможе побачити вм'ятини неозброєним поглядом навіть на маленькій відстані. 

Детально з усім переліком наших послуг можна ознайомитися на сайті. Пропонуємо локальне фарбування, хімчистку, полірування та навіть навчання! Про це детальніше по телефону. 

Чекаємо дзвінків!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://sto-pdr.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create