Відтепер ремонт дойц і діагностика з виїздом по Україні!

Відтепер ремонт дойц і діагностика з виїздом по Україні!

Сільськогосподарська, дорожня, металургічна техніка та інші машини дорожньо-будівних організацій потребують вчасного діагностування, ремонту та сервісного обслуговування.

Компанія ХТЗ-Дойц здійснює ремонт двигуна Дойц на представленій техніці вже більше 15 років та пропонує свої послуги по всій Україні. Відтепер ми здійснюємо виїзну діагностику та ремонт!

Якщо Ви виявили несправності в двигуні, навіть найменші, — звертайтеся до спеціалістів. Наша досвідчена команда співробітників допоможе виявити всі проблеми та усунути їх, виконаємо всі роботи оперативно. В нашому арсеналі є сучасна інструментально-технічна база та професійна техніка, яка дає можливість здійснювати якісний ремонт Deutz: від дрібних налагоджувальних робіт до капремонту двигуна.

Ваш двигун буде працювати ще довго без будь-яких проблем з експлуатацією!

Ми налаштовані на довгострокові відносини з Вами, наш головний принцип - стабільний і послідовний розвиток наших партнерських відносин.

Для замовлення послуги ремонту двигуна Дойц — оформлюйте онлайн-заявку або телефонуте за контактними номерами.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create