Воля-Логістик відкриває власне вантажне СТО Київ!

Воля-Логістик відкриває власне вантажне СТО Київ!

Якщо назва нашої компанії асоціюється у Вас із рефрижераторними перевезеннями і загалом транспортними послугами, тоді поспішаємо потішити і здивувати жителів столиці, адже ми тепер пропонуємо додаткові послуги і позиціонуємо себе як вантажне СТО Київ!

Щороку вантажні автомобілі стають все більше затребуваними серед автомобілістів, вони є хорошим джерелом заробітку і є багатофункціональними. Проте не варто забувати про те, що вони потребують ретельного аналізу їхньої спроможності безпечно їздити. Хоч ми і тільки починаємо свій шлях у сфері технічного обслуговування важкогабаритних автомобілів, проте вже назбирали команду справжніх знавців своєї справи, які не тільки досконало знають усі тонкощі роботи, а й люблять те, чим займаються, і з повагою ставляться до кожного клієнта!

Ми пропонуємо Вам цілу низку послуг щодо деталізованого обстеження вантажівок, їхнього ремонту, модернізації, встановлення нових деталей, оновлення дизайну і не тільки. За детальнішою інформацією заходьте на наш сайт.

З нетерпінням чекаємо кожного з Вас!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://voliatrans.ub.ua/
  • +38 (050) 462 65 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create