Абонентське юридичне обслуговування — виграшний квиток для Вашого бізнесу!

Абонентське юридичне обслуговування — виграшний квиток для Вашого бізнесу!

Разові консультації коштують дорого, а через захмарні ціни Ви не знаєте, чи потрібно Вам їх замовляти? 

Адвокатська компанія Туза Святослава Олександровича пропонує не тільки разові консультації, а й постійне абонентське юридичне обслуговування за фіксованою ціною по Україні! А також при умові підписання такої угоди Ви отримуєте знижку -50 % на реєстрацію підприємства «під ключ»!

Абонентське юридичне обслуговування – це комплексний юридичний супровід діяльності фізичної особи-підприємця або юридичної особи за фіксованою ціною. При цьому клієнт самостійно може обрати необхідний перелік юридичних послуг. Така послуга однозначно вигідна для Вашого бізнесу, адже, уклавши договір на постійне юридичне обслуговування, Ви економите значно більшу частину коштів, ніж при разових консультаціях.

Понад 8 років на ринку юридичних послуг, наявність сертифікатів про проходження спеціальних навчань та свідоцтв про підвищення кваліфікації — це гарантія отримання якісної допомоги від професіональної команди адвокатів!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://advocat.ub.ua/
  • +38 (093) 800-52-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create