Якісна постільна білизна в широкому асортименті представлена на сайті нашого інтернет-магазину. У нас Ви знайдете постільну білизну на одно- та двоспальні ліжка, також в наявності постіль для круглих ліжок. Широкий вибір моделей, тканин та дизайнів дозволить Вам з легкістю підібрати комфортний постільний набір.

Також у нас з’явилася послуга з пошиття білизни на замовлення! Тож якщо Ваше ліжко має нестандартні габарити чи інші особливості - Ви з легкістю можете підібрати для нього постільний комплект. ТМ "Альміра Мікс" у своїй роботі використовує тільки найкращі матеріали та сучасні технології, тож Ви можете бути впевнені в якості продукції. Окрім постільної білизни, у нас Ви можете замовити підзори, покривала, декоративні подушки та окремі предмети для ліжка (наволочки, простирадла, підковдри).

Гарантія на нашу продукцію - 3 роки. Ціни відповідають якості продукції. Замовлення приймаємо з усієї України (окрім окупованих територій). Зробіть свою спальню гарною та комфортною разом з "Альміра Мікс"!