"Шварцмюллер Україна" - представник провідного австрійського виробника вантажівок, напівпричепів і запчастин для них. Наша компанія прагне досягнути максимально продуктивної співпраці з клієнтами, тому ми знову запроваджуємо сезонні знижки! До кінця літа Ви маєте можливість придбати усі необхідні інструменти та акційні запчастини, які ідеально підійдуть на причепи та напівпричепи з Європи.

Ми пропонуємо Вам придбати з приємною знижкою ящик інструментальний з двома замками! Він має прекрасну місткість, тому Ви зможете компактно скласти чималу кількість необхідних запчастин та інструментів, щоб усе завжди було під рукою.

Також Ви маєте можливість поповнити свій запас запчастин ще одними товарами, ціна на які зараз знижена, а саме - болти амортизатора в комплекті з гайкою (верхній і нижній) та р/к сайлентблока. Усі товари вирізняються своєю якістю, а тепер ще більш приємною вартістю!

Не прогавте можливість вдало оновити свої запаси і при цьому непогано зекономити! "Шварцмюллер Україна" - Ваш надійний помічник!