Вентилятори Вентс ТТ: в каталозі нова модель!

Вентилятори Вентс ТТ: в каталозі нова модель!

Пропонуємо до Вашої уваги високопродуктивні вентилятори Вентс ТТ. Вентс ТТ - найпопулярніша серія вентиляторів змішаного типу, яку ми постійно вдосконалюємо та розширюємо. Саме тому представляємо Вам нову модель - Вентс ТТ-М.

Вентс ТТ-М мають металевий корпус. Їх особливістю є поєднання кращих характеристик відцентрових та осьових вентиляторів. Саме завдяки цьому вони є високофункціональними та здатні одночасно забезпечувати високий тиск та переміщати значні обсяги повітря. Вентилятори сумісні з повітропроводами, діаметр яких становить від 355 до 500 мм. Продуктивність ТТ-М становить 11 900 м³/год. Можливе монтування кількох вентиляторів як послідовно (для збільшення тиску), так і паралельно (для кращої продуктивності).

Застосування такого вентилятора можливе у будівлях як побутового, так і промислового типу. Вентилятор Вентс ТТ-М забезпечує високу продуктивність та ефективність роботи, тому є оптимальним рішенням для налагодження системи вентиляції.

Також на сайті нашої компанії Ви знайдете великий вибір вентиляційних систем високої якості. Гарантія від виробника на весь асортимент товарів.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://vents.ub.ua/
  • +38 (044) 406-36-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create