Наша компанія пропонує Вам надзвичайно великий вибір якісних електричних ТЕНів різного діаметру, форми та потужностей залежно від потреб. Так, ми готові Вам запропонувати ТЕНи нагрівальні для дистиляторів, чайників, електричних котлів, радіаторів різного типу, електричних плит, пральних машин, сушилок. Наші ТЕНи знайшли своє застосування на хлібопекарнях і в сільському господарстві.

Наші електричні ТЕНи виготовлені з найкращих матеріалів провідних європейських фірм. Зокрема, матеріали оболонки ТЕНів виготовлені з нержавіючої сталі італійського виробництва, також виготовляємо ТЕНи з латуні, міді, алюмінію та вуглецевої сталі. Ніхром, з якого ми виготовляємо спіралі, - від швейцарської фірми KANTHAL. Наповнювачі - периклаз MgO (Велика Британія).

Усі наші електричні ТЕНи відповідають державним стандартам та мають високі експлуатаційні характеристики. Ми приймаємо оптові замовлення по всій Україні. Тому, купуючи у нас, Ви отримуєте відмінну якість, доступні ціни та 2 роки гарантії. Обирайте найкраще!