Стічні води як джерело зеленої енергії. Застосування геотермальних теплових насосів 

Стічні води як джерело зеленої енергії. Застосування геотермальних теплових насосів 

Про геотермальні теплові насоси на Еко Форумі "Вода та енергія" 2018

Про енергію землі як джерело тепла взимку і прохолоди у літню пору велося обговорення на семінарі, який провела компанія "Стала енергія" на Еко Форумі "Вода та енергія", що відбувся на Арені Львів.

Енергію землі, води і стічних вод перетворюють на тепло для підприємств, дитсадків, будинків геотермальні теплові насоси WaterFurnace (виробництво США), які представляє на українському ринку компанія "Стала енергія".

Про ключові переваги геотермальних теплових насосів WaterFurnace, досвід їх впровадження в Україні розповів директор Компанії "Стала енергія" Юрій Вегера. 

Анатолій Радловський, заступник директора КП "Дрогобичтеплоенерго", поділився досвідом впровадження теплових насосів WaterFurnace для дитсадка і великого басейну у спортивній школі Дрогобича, наголосив, що компанія "Стала енергія" є надійним і відповідальним партнером, якісно реалізувала цікаві технічні рішення.

Підприємець Роман Баб'ячок розповів про поєднання геотермальних теплових насосів WaterFurnace і сонячних панелей, що також є трендом у зеленій енергетиці.

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create