Увага! Діє акційна субсидія на свічки ректальні протизапальні!

Увага! Діє акційна субсидія на свічки ректальні протизапальні!

Інтернет-магазин Vsimshop пропонує акційну субсидію для онкохворих та осіб з ризиком виникнення доброякісних і злоякісних пухлин різної локалізації на два види супозиторіїв.

Субсидування для онкохворих – це спеціальні пропозиції нашого магазину для людей, яким необхідно приймати свічки з флараксином для лікування курсами по 3-6 місяців.

Асд-2ф в супозиторіях – препарат для лікування і профілактики онкологічних захворювань зі знеболюючим ефектом. Більше 20 років таким препаратом був і є флараксин в свічках, а на сьогодні наша компанія виготовляє його із сировини тваринного походження, враховуючи всі особливості їх застосування в комплексному лікуванні онкологічних захворювань.

Свічки ректальні з флараксином (конуси) мають основну фармакологічну властивість: вони активують імунну систему, пригнічуючи ріст пухлинних клітин. Препарат рекомендований до застосування в комплексній терапії: лікування доброякісних, злоякісних новоутворень; проктологія: коліт, поліпоз товстого кишечника, тріщини прямої кишки; гінекологія: кольпіти, вульвовагініти, ерозії шийки матки, міоми матки; урологія: поліпи сечового міхура, аденоми передміхурової залози, пієлоцистит.

Важливо! Для покупців і людей з гострою стадією наш інтернет-магазин надає безкоштовну першу консультацію.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати на консультації по телефону або знайти тут.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://acd.ub.ua/
  • +38 (067) 67498XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create