Екструдер для комбікорму – цікаві пропозиції від "ТехноМашСтрой"

Екструдер для комбікорму – цікаві пропозиції від "ТехноМашСтрой"

Екструдер зерновий можна купити на сайті компанії "ТехноМашСтрой". ТОВ "ТМС" – український виробник сільськогосподарського обладнання.

Пропонуємо придбати на сайті компанії екструдер для комбікорму. В компанії ви знайдете широкий ряд цієї продукції та інших видів сільськогосподарського обладнання для виробництва комбікорму та біологічного палива. 

Екструдер для комбікорму призначений для швидкого приготування кормової їжі для тварин (обладнання дозволяє переробляти десятки видів зернових культур, у тому числі кукурудзу, пшоно, ячмінь, пшеницю, сою, жито). Такий комбікорм добре засвоюється свійськими тваринами. 

На сайті компанії ви знайдете: Екструдер кормів ЕГК-50 (5,5 кВт), Екструдер ЕГК-30 (4 кВт), Екструдер ЕГК-60 (7,5 кВт), Екструдер ЕГК-150 (15 кВт), Екструдер ЕГК-100 (11 кВт), Екструдер ЕГК-200 (18,5 кВт), Екструдер ЕГК-80 (7,5 кВт), Екструдер ЕГК-350 (30 кВт). 

Купуйте екструдер зерновий, і ви залишитеся задоволені не лише технікою, але і виробництвом комбікорму. Доставку здійснюємо по всій Україні компаніями-перевізниками. Телефонуйте або замовляйте на сайті.  

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://tmsoffice.ub.ua/
  • +38 (096) 834-78-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create