Пропонуємо порошковий і вуглекислотний вогнегасник підвищеної безпеки в машину!

Пропонуємо порошковий і вуглекислотний вогнегасник підвищеної безпеки в машину!

Пожежний вогнегасник – важливий елемент безпеки. Цей предмет повинен знаходитись безпосередньо поблизу можливого місця загоряння. Компанія "Акін-М" пропонує якісне та надійне пожежно-технічне обладнання, у тому числі вогнегасники.

Порошковий вогнегасник має широкий попит серед автомобілістів. Такий вогнегасник зручний та дешевий. Але порошковий вогнегасник може бути використаний лише для гасіння легкозаймистих рідин. Вуглекислотний вогнегасник призначений для гасіння загорянь різних речовин, найчастіше його використовують для гасіння рідких та газоподібних речовин.

Якщо ви шукаєте якісний та надійний вуглекислотний вогнегасник, то звертайтеся до нас. Компанія "Акін-М" пропонує купити вогнегасники підвищеної безпеки за доступною ціною. У нас є порошкові, аерозольні, вуглекислотні, пінні, водні вогнегасники. З питань придбання пожежного обладнання телефонуйте співробітникам компанії "Акін-М". Будемо раді відповісти на всі ваші запитання! Працюємо по всій Україні.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create