Заморожені булочки – новинка в асортименті!

Заморожені булочки – новинка в асортименті!

Цінність хлібобулочних виробів є особливою у випадку, якщо вони продаються максимально свіжими. Заморожені напівфабрикати для випічки є найбільш актуальними для більшості кафе, ресторанів, фастфудів: ці вироби доводять до готовності вже прямо в місці збуту, це означає, що вироби будуть максимально свіжими.

Беззаперечним є той факт, що попит на заморожені булочки, слойки, кондитерські вироби постійно зростає. У багатьох зарубіжних країнах продаж хлібобулочних напівфабрикатів здійснюється майже у кожному супермаркеті, а то й у магазині. Це дуже зручно: до 30 хв у духовій шафі – і ви маєте свіжоспечений хліб або кондитерські вироби. В Україні, звісно ж, цей процес тільки розпочинається. Ще однією перевагою використання заморожених виробів є те, що не потрібно розширювати штат співробітників, оскільки проконтролювати процес випікання може 1-2 людини, залежно від обсягів пекарні.

Наявність готових напівфабрикатів – це гарантований запас при великому попиті на продукцію. Також відсутні залишки товару, оскільки випікання нових виробів здійснюється по мірі реаліації попередніх. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір заморожених хлібобулочних виробів.

Українське підприємство "Грон" знає всі тонкощі виробництва заморожених продуктів, і саме тому компанія гарантує їхню високу якість.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://gron-09.ub.ua/
  • +38 (096) 283-20-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create