27 листопада на Invest Summit в НСК "Олімпійський" зберуться інвестори, фонди, компанії в сферах фінансів, IT, сучасних технологій і маркетингу.
 

Invest Summit підготував для вас дві сцени. На першій ви почуєте доповіді експертів, на другий будуть представлені панельні дискусії. Також інвесторам і фондам раді запропонувати виставку проектів і StartUp-батли. Ще одним приємним бонусом стане Speed Mentoring і Networking. Ми здивуємо Вас різноманітністю інструментів для нетворкінгу, які підвищать якість і кількість отриманих знайомств.

Завершить саміт вечірка, де учасники не тільки відмінно проведуть час, а також заведуть корисні знайомства і поспілкуються у неформальній обстановці з лідерами думок.

 Ще одна перевага Invest Summit - Invest Summit Expo, майданчик, який збере разом понад 120 організацій, що надають передові технології і послуги в різних галузях інвестування і фінансів.

 Спікери проекту - тільки практики, які пропонують інноваційні рішення для ефективної роботи, а також знайомлять зі своїм досвідом в досягненні успіху.
 
Дейвид Дрейк - Засновник та Голова Правління LDJ Capital - мульти-сімейного офісу (multi-family office) з активами понад 1.5 трильйона доларів. Управляє фондом LDJ Cayman Fund - фонд інвестує 200 мільйонів доларів у криптовалюти, майнінг і ICO.
Вікторія Тігіпко - засновниця і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures. На даний момент фонд проінвестував в такі компанії як Wunder Mobility, Caroobi, Klara, Sensely і 100+ інших, включаючи Azimo, SumUp, Dreamlines.
Вільям Роудс - співзасновник і провідний розробник @ InterLinks.
Генрі Лу - управляє фондом LDJ Cayman Fund - фонд інвестує 200 мільйонів доларів у криптовалюти, майнінг і ICO. Спеціаліст з міжнародних операцій з фіксованим доходом, трейдингу і аналітики в Liberty Mutual Asset Management.
Олександр Сорока - Засновник Інвестиційної Платформи для учасників венчурного ринку Startup. Network. Член Правління Української Асоціації Венчурного Бізнесу UVCA.
Макс Ванг - CPO і співзасновник LCX - Liechtenstein Cryptoassets Exchange - спільного підприємства з Binance. Радник Конгресмена Тайваню, Джейсона Хсу.
Яник Долс - Партнер @ Brightlands Innovation Factory, Президент @ JCI Zuid-Limburg.

Так само ви почуєте Артема Попова і Аліка Арсланова, Алекса Виноградова, Данила Тонкопій, Ізраїля Рейеса, Стіва Вонга, Джеремі Бергера, Яна Кейла, Стефана Хорваса.
Більше спікерів у нас на сайті.
Спеціальний гість: заступник Міністра Юстицій України Денис Чернишов.

На Invest Summit ми поговоримо про наступне:

  • Правила інвестування.
  • Інвестиційне право і юридичні технології.
  • Значення особистого бренду для залучення інвестицій.
  • «Ukraine Now» - кейс - вдала інвестиція в бренд держави.
  • Важкий вибір інвестора: українські чи закордонні стартапи?
  • Майбутнє банківської індустрії: інвестиції та технології.
  • Машинне навчання: як уже в найближчому майбутньому штучний інтелект буде вибирати проекти для інвестування.
  • Інвестиції в децентралізовані проекти.
  • Акселератори стартапів - тонкощі smart money.
  • Кіберспорт - в чому прибутковість і привабливість для інвестування?

Більше на isummit.net

Топові спікери, панельні дискусії, інноваційні формати спілкування і виступи. Чекаємо вас 27 листопада в НСК "Олімпійський" на найбільшому інвестиційному форумі цього року. Приходьте!