У НСК «Олімпійський» пройде найбільший інвестиційний форум цього року

У НСК «Олімпійський» пройде найбільший інвестиційний форум цього року

27 листопада на Invest Summit в НСК "Олімпійський" зберуться інвестори, фонди, компанії в сферах фінансів, IT, сучасних технологій і маркетингу.
 

Invest Summit підготував для вас дві сцени. На першій ви почуєте доповіді експертів, на другий будуть представлені панельні дискусії. Також інвесторам і фондам раді запропонувати виставку проектів і StartUp-батли. Ще одним приємним бонусом стане Speed Mentoring і Networking. Ми здивуємо Вас різноманітністю інструментів для нетворкінгу, які підвищать якість і кількість отриманих знайомств.

Завершить саміт вечірка, де учасники не тільки відмінно проведуть час, а також заведуть корисні знайомства і поспілкуються у неформальній обстановці з лідерами думок.

 Ще одна перевага Invest Summit - Invest Summit Expo, майданчик, який збере разом понад 120 організацій, що надають передові технології і послуги в різних галузях інвестування і фінансів.

 Спікери проекту - тільки практики, які пропонують інноваційні рішення для ефективної роботи, а також знайомлять зі своїм досвідом в досягненні успіху.
 
Дейвид Дрейк - Засновник та Голова Правління LDJ Capital - мульти-сімейного офісу (multi-family office) з активами понад 1.5 трильйона доларів. Управляє фондом LDJ Cayman Fund - фонд інвестує 200 мільйонів доларів у криптовалюти, майнінг і ICO.
Вікторія Тігіпко - засновниця і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures. На даний момент фонд проінвестував в такі компанії як Wunder Mobility, Caroobi, Klara, Sensely і 100+ інших, включаючи Azimo, SumUp, Dreamlines.
Вільям Роудс - співзасновник і провідний розробник @ InterLinks.
Генрі Лу - управляє фондом LDJ Cayman Fund - фонд інвестує 200 мільйонів доларів у криптовалюти, майнінг і ICO. Спеціаліст з міжнародних операцій з фіксованим доходом, трейдингу і аналітики в Liberty Mutual Asset Management.
Олександр Сорока - Засновник Інвестиційної Платформи для учасників венчурного ринку Startup. Network. Член Правління Української Асоціації Венчурного Бізнесу UVCA.
Макс Ванг - CPO і співзасновник LCX - Liechtenstein Cryptoassets Exchange - спільного підприємства з Binance. Радник Конгресмена Тайваню, Джейсона Хсу.
Яник Долс - Партнер @ Brightlands Innovation Factory, Президент @ JCI Zuid-Limburg.

Так само ви почуєте Артема Попова і Аліка Арсланова, Алекса Виноградова, Данила Тонкопій, Ізраїля Рейеса, Стіва Вонга, Джеремі Бергера, Яна Кейла, Стефана Хорваса.
Більше спікерів у нас на сайті.
Спеціальний гість: заступник Міністра Юстицій України Денис Чернишов.

На Invest Summit ми поговоримо про наступне:

  • Правила інвестування.
  • Інвестиційне право і юридичні технології.
  • Значення особистого бренду для залучення інвестицій.
  • «Ukraine Now» - кейс - вдала інвестиція в бренд держави.
  • Важкий вибір інвестора: українські чи закордонні стартапи?
  • Майбутнє банківської індустрії: інвестиції та технології.
  • Машинне навчання: як уже в найближчому майбутньому штучний інтелект буде вибирати проекти для інвестування.
  • Інвестиції в децентралізовані проекти.
  • Акселератори стартапів - тонкощі smart money.
  • Кіберспорт - в чому прибутковість і привабливість для інвестування?

Більше на isummit.net

Топові спікери, панельні дискусії, інноваційні формати спілкування і виступи. Чекаємо вас 27 листопада в НСК "Олімпійський" на найбільшому інвестиційному форумі цього року. Приходьте!

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create