Пневмопошта – вдосконалене обладнання вже в асортименті!

Пневмопошта – вдосконалене обладнання вже в асортименті!

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати пневмопошту за доступною ціною. Вдосконалені моделі уже є в нашому каталозі!

Наша компанія "Київ-PTS-Центр" працює на ринку з 2005 року. Протягом цього часу ми реалізували понад 35 проектів у більш ніж 20 містах. Ми здійснюємо підтримку інтелектуальної системи пневмопошти у торгових центрах "Метро Кеш енд Кері Україна", які успішно функціонують уже достатньо тривалий час. Здійснивши установку подібної системи для своєї компанії, супермаркету, ви зможете значно покращити розподіл праці, тим самим підвищивши рівень виробництва на підприємстві. Така система є найбільш корисною при роботі з великою кількістю документів, грошей.

Пневмопошта – це дуже важливий елемент, перевагами її використання є надвисока надійність усього обладнання, оперативна передача необхідних матеріалів, можливість встановлення цих систем між кількома будівлями, ефективний розподіл робочого часу.

Приймаємо замовлення майже по всій Україні. Гарантію надаємо терміном на 1 рік від іноземного виробника. Умови оплати та доставки обговорюються з кожним клієнтом індивідуально.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create