Термозбіжне обладнання – новинка від SmiPack!

Термозбіжне обладнання – новинка від SmiPack!

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати термозбіжне обладнання від італійської компанії SmiPack. Пропонуємо до Вашої уваги повністю електричні термозбіжні машини. Ця модель була виготовлена відповідно до потреб ринку, оскільки орієнтована на упаковку товарів із середньою швидкістю. Також є допустимим автоматичне та ручне завантаження товарів на конвеєр. Крім того, таке обладнання має невисоку вартість, тому є доступним навіть для невеликих підприємств.

Головними перевагами такого обладнання є те, що воно повністю електричне, для його функціонування не потрібне стиснене повітря, результативність роботи досягає 30 робочих циклів за 1 хвилину та надзвичайна простота в управлінні.

Здійснити замовлення ви маєте можливість безпосередньо на сайті нашої компанії. Для цього потрібно лише заповнити форму зворотного зв’язку або ж зателефонувати за вказаним контактним номером. Якщо у вас виникнуть якісь додаткові запитання, наші менеджери неодмінно вас проконсультують. 

Будемо раді з вами співпрацювати!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://manuli-ukraina-ltd.ub.ua/
  • +38 (044) 53731XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create