Наша компанія "Буковина Зруб" займається виготовленням різноманітних дерев'яних споруд за відомою німецькою технологією. У нас ви маєте можливість замовити будівництво під ключ або ж купити уже готовий виріб за найвигіднішою ціною.

Серед наших виробів із дерева є гойдалки, тераси, веранди, альтанки, каплички, криниці та ін. Усі наші споруди є надзвичайно практичними та мають привабливий зовнішній вигляд. Дерев'яні будинки у спекотні дні нададуть своїм власникам можливість насолодитись приємною прохолодою. Також ми здійснюємо виготовлення будинків із дикого зрубу, проте ця послуга є набагато дорожчою і для цього знадобиться набагато більше часу, оскільки використовується ліс, який має вік більше 200 років і, окрім цього, тривалий термін усадки деревини. Ми побудуємо найкращий будинок відповідно до ваших вимог!

Брусові будинки під ключ ви маєте можливість замовити у нашій компанії за найвигіднішою ціною! У разі виникнення будь-яких додаткових запитань наші менеджери-консультанти з радістю вам допоможуть. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення!