ТОВ НВФ ВІКОРТ – це компанія, яка спеціалізується на антикорозійному захисті інженерних систем. Ми пропонуємо Вам широкий вибір методів захисту від корозії за допомогою ЛФМ, анодів та антикорозійних електролізерних установок. Ми здійснюємо антикорозійні роботи за допомогою поліетиленових, лакофарбових або металізаційних покриттів або ж здійснюємо покриття на основі мастики. Наші фахівці виконають роботу будь-якої складності якісно та оперативно!

Також наша компанія пропонує до Вашої уваги послуги з установки систем антизледеніння та блискавковідводу. Це допоможе Вам вберегтися від негативних і непередбачуваних наслідків природних явищ. Ми надаємо гарантію на усі види робіт.

Тож якщо Вам потрібно захистити металеві вироби від корозії – наша компанія допоможе Вам у цьому! Замовити послуги або купити системи антикорозійного захисту Ви можете на нашому сайті або звернувшись за контактними номерами телефонів. Свої послуги надаємо не лише в Україні, але й в Казахстані, Афганістані, Туркменістані та Молдові.