Компанія "Екстра Пластик" є однією з найкращих у сфері виробництва різноманітних поліетиленових пакетів, плівки, упаковки, пакетів з логотипом. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними після отримання замовлення, оскільки якість товарів завжди на найвищому рівні.

У нашому інтернет-магазині розширення асортименту – у продажу з'явилися нові моделі пакетів з петлевою ручкою, зокрема фальцовані пакети.

Будь-який пакет можна виготовити в різних розмірах, різної щільності та кольорів. У разі виникнення будь-яких уточнюючих запитань телефонуйте за контактним номером, і наші фахівці неодмінно проконсультують вас.

Наші клієнти неодноразово переконувалися в якості та надійності нашої продукції, адже для нас важлива наша репутація та взаємодія з кожним замовником.

Пакети з петлевою ручкою ви маєте можливість придбати у нашому інтернет-магазині "Екстра Пластик". Приймаємо замовлення по всій території України. Умови оплати та доставки визначаються індивідуально з кожним клієнтом. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на ваші замовлення!