Жителі та гості міста Луцька не раз проходили повз такі торгові центри, як "ТАМ-ТАМ", "Port City", "Adrenalin City", "ЦУМ", та милувались величчю їх будівель. Компанія "Інтертрейд" може похвалитись клієнтами, які довели, що купити товарний бетон саме у нас було одним з найкращих їхніх рішень, адже ми реалізуємо якісну продукцію за дуже вигідними цінами. Зокрема, пропонуємо Вам знижку 5 % при купівлі більше 50 м3 товарного бетону найвищої якості.

Наша компанія функціонує з 2004 року та відома прекрасним співвідношенням ціна-якість, що є найбільш важливим показником в торгівлі будівельними матеріалами. Наш бетон має високі показники морозостійкості, водонепроникності та високий темп приросту ранньої міцності. Також у нас ви знайдете широкий асортимент інших будівельних товарів.

Якщо у Вас є питання стосовно того чи іншого товару, наші консультанти нададуть Вам повну технологічну інформацію щодо будь-якої одиниці продукції. Сертифікати та паспорти якості на продукцію також підкреслять професіоналізм компанії "Інтертрейд". Доставка здійснюється по Волинській, Рівненській та Тернопільській областях.