Виділений сервер – висока продуктивність вашого бізнесу!

Виділений сервер – висока продуктивність вашого бізнесу!

Виділений сервер є оптимальним рішенням для IT-проектів та сайтів, що знаходяться в стадії активного зростання і мають підвищені вимоги щодо потужності мережевого обладнання та безпеки інформації. Він здатен повністю забезпечити необхідними ресурсами швидко зростаючі проекти, для яких забезпеченість ресурсами є надзвичайно важливою для подальшого розвитку.

Таке рішення можна використовувати для розміщення сайту, веб- або проксі-сервера для офісу, поштового сервера і ряду інших завдань.

Переваги dedicated server

На відміну від традиційного хостингу, де ваш проект може ділити потужності обладнання з іншими користувачами, dedicated server виділяється під одного окремого клієнта, і всі ресурси знаходяться виключно в його розпорядженні. Організована у такий спосіб оренда сервера відкриває перед власником ряд переваг:

— повний контроль над мережевими ресурсам: користувач сам вибирає операційну систему, необхідне програмне забезпечення і управляє доступним обладнанням;
— технічна підтримка. У всіх спеціалізованих компаніях оренда dedicated server супроводжується базовою технічною підтримкою користувачів;
— великий вибір тарифних планів. Кожен IT-проект відрізняється своїми вимогами, тому важливо знайти тариф, за яким користувач отримує необхідні ресурси, не переплачуючи гроші за зайві послуги. Одну з найкращих пропозицій на ринку в плані вибору сьогодні має «Хостинг “Україна”», що пропонує клієнтам понад 10 тарифних пакетів;
— вартість. Сьогодні ціни на оренду виділених серверів на ресурсі https://ukraine.com.ua/dedicated/  вищі за спільну оренду сервера. Проте така ціна повністю компенсується його перевагами.

Вибір виділеного сервера

Визначившись з точними вимогами до устаткування, необхідно знайти dedicated server, який відповідає заявленим вимогам. Для цього варто проаналізувати ряд параметрів.

Перелік послуг в конфігураціях. Потрібно переглянути, які саме послуги і продукти пропонуються компанією в рамках пакету, і визначитися, чи достатньо їх для вашого проекту.

Територіальне розміщення серверів. Аналіз цього параметра допоможе вам зрозуміти швидкість роботи системи і рівень її захищеності.

Наявність пробного безкоштовного періоду. Хостинг «Україна», наприклад, пропонує своїм користувачам до п'яти днів тестового періоду, протягом яких вони можуть оцінити всі можливості і переваги сервісу і зробити остаточний вибір.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create