Новинка! Компанія ЛАД здійснює покриття нітридом титану куполів!

Новинка! Компанія ЛАД здійснює покриття нітридом титану куполів!

Покриття нітридом титану з кожним днем дедалі більше витісняє натуральну позолоту. Ситуація така, що позолоту не завжди могли собі дозволити великі храми. І що тоді залишалось маленьким сільським церквам?

Покриття куполів нітридом титану стало справжнім вирішенням проблеми. Його технічні властивості лише доводять, що церковна архітектура не зможе обійтись без нього. Зносостійке, є можливість багаторазової обробки, стійке до хімічних агресивних речовин, не вигоряє, не тьмяніє та просто незамінне в жорстких кліматичних умовах.

Наша компанія професійно та якісно виконує покриття нітридом титану. Покриття має високу однорідність товщини та рівномірність заданого кольору по всій поверхні великогабаритного виробу. Високі експлуатаційні якості покрівельно-облицювального матеріалу відповідають вимогам нормативних документів. Декоративні та захисні покриття зберігають свої якості впродовж 50 років, що підтверджено випробуванням їх на дію промислової атмосфери. Ціна договірна та залежить від обсягу замовлення.

Ми – майстри своєї справи! Звертайтесь до нас та переконайтесь в цьому особисто!
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create