Виробництво резервуарів з нержавіючої сталі за найновішими технологіями!

Виробництво резервуарів з нержавіючої сталі за найновішими технологіями!

Наша компанія працює на ринку з 1999 року та здійснює комплексні роботи із визначення стану резервуарів, їхньої зачистки, монтажу, реконструкції та ремонту. Також ви можете замовити виробництво резервуарів для різноманітних потреб за індивідуальним замовленням. Усі фахівці мають досить великий досвід та кваліфікаційний рівень та працюють за найновішими технологіями.

У процесі виготовлення ми чітко дотримуємося встановлених вимог та стандартів залежно від продуктів, які мають там зберігатися. У процесі монтажних робіт користуємося такими методами, як рулонний та полистовий. Рулонний метод передбачає надзвичайно велику кількість робіт, які здійснюються у заводських умовах. Відповідно до полистового методу виготовити резервуар можна тільки невеликого розміру.

Виробництво резервуарів з нержавіючої сталі ви можете замовити у компанії "ЦентрРезервуарСервіс". Ми працюємо тільки із застосуванням новітніх технологій та використовуємо тільки якісні матеріали. Надаємо гарантійне обслуговування терміном до 3 років. Чекаємо на ваші замовлення!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://uatank.ub.ua/
  • +38 (05658) 6 - 06 - XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create