Надаємо 3 роки гарантії на оснащення кабінету гінеколога!

Надаємо 3 роки гарантії на оснащення кабінету гінеколога!

Компанія "Ганімед" пропонує до Вашої уваги оснащення кабінету гінеколога! Зокрема, пропонуємо Вам сучасні колькоскопи та відеоколькоскопи, які широко використовують в гінекології, онкології та діагностиці. Наше обладнання є якісним та нічим не поступається зарубіжним аналогам. Колькоскопи проходять ряд приймальних, клінічних та доклінічних випробувань. Тому уся наша техніка ретельно перевіряється. Наші колькоскопи забезпечують якісну роботу та ефективність досліджень. Окрім цього, наше обладнання має ергономічний дизайн.

Ми надаємо 3 роки гарантії на всі наші товари, а також здійснюємо ремонт та технічне обслуговування медичного обладнання. Продовжуємо розвивати та вдосконалювати характеристики та дизайн наших приладів, розширюємо їх можливості відповідно до сучасних вимог. Наше обладнання широко використовують і за межами України – ми здійснюємо поставки обладнання до Грузії та Білорусі.

У "Каталозі товарів" Ви зможете детальніше ознайомитися з технікою та вибрати потрібний варіант

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ganymed.ub.ua/
  • +38 (063) 98521XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create