Новинка! Плазмова різка листового металу за доступною ціною тільки у CapitalGlass!

Новинка! Плазмова різка листового металу за доступною ціною тільки у CapitalGlass!

Плазмова різка листового металу – не нова послуга на українському ринку, але мало хто з виробників може виконати роботу якісно та у встановлені терміни, не піднімаючи при цьому ціни. Але не ми. Компанія CapitalGlass пропонує вигідні умови та ціну, при яких задоволеними залишаться обидві сторони.

Плазмова різка металу – найбільш ефективний термічний спосіб обробки листового металу. Порізка металу на установці газоплазмового різання з ЧПУ дозволяє працювати з матеріалом великої товщини та високою швидкістю обробки. Плазмова різка з ЧПУ відрізняється високим рівнем ККД, можливістю працювати з матеріалом великої товщини, високою якістю кромки та високою швидкістю обробки.

Компанія CapitalGlass вже довгий час пропонує свої послуги українцям. Ми встигли зарекомендувати себе як надійна компанія, яка гарантує якість послуг та товарів, які продає. У разі виникнення питань Ви можете звернутись до нашого менеджера-консультанта за телефоном, вказаним на сайті.

Ми – майстри своєї справи. Пропонуємо переконатись в цьому особисто.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create