ХI Міжнародна спеціалізована виставка PLASTEXPOUA

ХI Міжнародна спеціалізована виставка PLASTEXPOUA

ТОВ "Станкопласт" запрошує Вас відвідати наш стенд на ХІ Міжнародній спеціалізованій виставці PLASTEXPOUA. На виставці будуть представлені найпотужніші виробники в сфері переробки пластмас та каучуку.

Основна тематика виставки: технології та обладнання для обробки та переробки пластмас та каучуку, машини для лиття пластмасових виробів, зварювальні установки, устаткування для обробки пластикових відходів, екструзійні лінії, термоформувальне обладнання, оснащення, додаткове обладнання для переробки пластмас, 3D-принтери, прес-форми, сировина і додаткові матеріали, полімерні і композиційні матеріали та інше.

Відвідавши наш стенд на виставці, Ви не тільки отримаєте чудову можливість поспостерігати за процесом формування виробів в термопластавтоматі, а й отримаєте найновішу інформацію про різновиди машин для лиття пластмасових виробів, периферійне обладнання, запчастини до термопластавтоматів.

ХІ Міжнародна спеціалізована виставка PLASTEXPOUA – це відмінна можливість розширення профільного співробітництва, нові корисні знайомства для успішного ведення бізнесу і просто приємне спілкування.

ТОВ "Станкопласт" чекає Вас 2–5 квітня 2019 в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15, станція метро – Лівобережна). Відвідайте наш стенд і отримаєте актуальну інформацію про доступні, зручні і різноманітні способи переробки пластмас і необхідне устаткування для цього.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://stankoplast.in.ua/
  • +38 (096) 107-07-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create