«Розумний будинок» – це енергоефективний будинок, який стає ще простішим у використанні!

«Розумний будинок» – це енергоефективний будинок, який стає ще простішим у використанні!

Для тих, хто хоче керувати своїм будинком за допомогою пульта дистанційного керування, існує особлива пропозиція – установка системи Розумний будинок. Енергоефективний будинок дає змогу дистанційно вмикати та вимикати світло, дозволяє зменшити затрати на електроенергію. За допомогою такої системи легко контролювати неполадки у будинку (стрибки напруги, протікання води, витік газу тощо); Ви отримуєте можливість керувати температурою в будинку; засувати штори та жалюзі натиском на одну клавішу. Система Розумний будинок – це правильне рішення сучасної людини.

Компанія «ТАВЕКС ПЛЮС» піклується про те, щоб користуватися системою було ще зручніше. Тому пропонує до Вашої уваги безпровідні системи, які є результатом прогресу. Крім того, ціни на такі системи не дуже відрізняються від провідних. Вирішувати Вам, адже в асортименті магазину Ви знайдете як одні, так і інші.

Переглянути увесь асортимент товарів можна у каталозі нашого магазину!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://tavex.ub.ua/
  • +38 (050) 57720XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create