Наш інтернет-магазин пропонує до Вашої уваги надзвичайно великий асортимент штор, тюлю, гардин та різноманітних аксесуарів для прикраси вікон. У нас Ви зможете підібрати потрібний стиль, колір, принт відповідно до своїх вподобань та інтер'єру. Також здійснюємо продаж тканин для пошиття "одягу" для вікна. Зокрема, у нас Ви можете замовити пошиття гардини і штори для спальні, залу та будь-якої іншої кімнати у Вашому домі! У нас працюють кваліфіковані майстри та дизайнери, які допоможуть Вам підібрати тканини, довжину та створять ексклюзивний дизайн з урахуванням усіх Ваших побажань!

Ознайомитися з асортиментом тканин та готових виробів Ви можете у нашому "Каталозі товарів". Спектр послуг, що ми надаємо, включає пошиття не лише штор та гардин, але й тюлей, фіранок, створення дизайну. Детальніше ознайомитися з повним спектром наших послуг Ви можете тут.

Довірте пошиття штор професіоналам – звертайтесь до нас! Оформити замовлення Ви можете на нашому сайті або за контактними номерами телефонів.