Акція до Дня всіх закоханих!

Акція до Дня всіх закоханих!

Компанія Ековод не може бути осторонь свята закоханих. Хочемо Вам розповісти про День Святого Валентина.

Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування, – немає, одні вважають батьківщиною відомого дня Англію, інші – Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина – священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були викриті, а сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист – освідчення у коханні у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками».

Дата смерті великомученика припадає на 14 лютого. Минуло багато часу, в XIV столітті священика Валентина канонізували – за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкується в Європі і в нашій країні.

Цього тижня у нас шалені знижки! З 11 по 15 лютого (включно) компанія "Ековод" повертає Вам 5 %* від покупки.

Тому ми хочемо Вам запропонувати наш універсальний засіб Йодіс 0.5 (40 мг/дм3). Він являє собою високоякісну мінеральну воду, збагачену за спеціальною технологією багатоатомними іонами йоду. Кількість товару обмежена! Поспішай придбати свій Йодіс вже сьогодні!

Звертайтесь за телефонами: +380671499297, +380442365459, +380503341118 (viber).

*Під поверненням мається на увазі знижка 5 % на кожну одиницю товару, зазначену в акції.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://Ecovod.ub.ua/
  • +38 (044) 23654XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create