Легальна робота в Німеччині для українців для багатьох здається далекою мрією, однак це можливо уже сьогодні! Компанія Datego Care допоможе Вам влаштуватися на роботу Вашої мрії!

Ми займаємось підготовкою кваліфікованого медичного персоналу та фахівців з догляду за людьми похилого віку. Наша програма включає навчання, проходження практики та визнання. Для того щоб успішно побудувати своє майбутнє, Вам потрібно мати зацікавленість роботою та бажання навчатися. Ми допоможемо Вам з вивченням мови, навчимо основних аспектів професії та роботи з сучасним медобладанням, аби Ви мали потужну основу для старту.

Також ми пропонуємо Вам 6-місячну практику безпосередньо у медичному закладі Німеччини. Після цього Вам необхідно скласти іспит, після успішної здачі якого Ви отримуєте визнання та дозвіл працювати в найкращих медзакладах Німеччини. Ми надаємо підтримку та соціальну адаптацію до німецького суспільства, також забезпечуємо безкоштовне прибуття до Німеччини та надаємо житло.

Скористатися нашими послугами Ви можете, взявши участь у навчальній програмі. Зареєструватись Ви можете на нашому сайті або звернувшись за контактними номерами телефонів.