Новинка! Апарат для знезараження води тепер у компанії "Бортек! Широкий асортимент!

Новинка! Апарат для знезараження води тепер у компанії "Бортек! Широкий асортимент!

Ми впевнені, що заголовки газет та гучні репортажі кореспондентів про забруднену воду не раз змушувати Вас задуматись про якість води, яку Ви п'єте. У деяких людей норма води становить 2 літри/день, і уявіть собі, що станеться з їхнім організмом, якщо їм доведеться випивати 2 літри брудної, зараженої води щодня протягом місяця? Та й для промислових потреб часто потребується очищення води. 

Потужний апарат для знезараження води, її пом'якшення та очищення пропонує підприємство "Бортек". Наші установки можуть бути використані для знезараження стічної, питної, технологічної води, басейнів, застосовуватися для дезінфекції водопровідних мереж на станціях водопідготовки тощо. Вибрати потрібне обладнання ви можете на нашому сайті.

Сьогодні наша компанія – це підприємство з потужним функціоналом, що заповняє товарами український ринок. Ми виготовляємо як стандартну продукцію, так і продукцію з індивідуальною комплектацією, враховуючи побажання замовника. Висока якість установок та низькі ціни в поєднанні з якісним сервісним обслуговуванням роблять компанію "Бортек" ще кращою. На продукцію діє 1 рік гарантії.

Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Звертайтесь, надіємось на співпрацю з Вами!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://bortek.ub.ua/
  • +38 (04595) 7-12-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create