Сорти великої малини, винограду, полуниці, ожини: постійне оновлення асортименту!

Сорти великої малини, винограду, полуниці, ожини: постійне оновлення асортименту!

ОПГ «Анастюк» – це надійна компанія, яка близько двадцяти років функціонує на українському ринку. Ми слідкуємо за усіма новинками, що з’являються у садівництві, пробуємо їх висаджувати, і якщо отримуємо успішний результат, то реалізуємо товар на широкому ринку. Тому саме у нас Ви маєте можливість придбати як нові, так і випробувані часом сорти різноманітних ягідних культур.

Особливістю нашого господарства є те, що ми маємо паспорт на вирощування посадкового матеріалу малини, полуниці і ожини, що гарантує якість посадкового матеріалу, який ми пропонуємо. Саджанці від нашої компанії відрізняються надзвичайною стійкістю до хвороб, що забезпечить надійність та впевненість у позитивному результаті вирощення.

Ми працюємо по всій території України! Переглянути усі сорти великої малини, винограду, полуниці та ожини можна в каталозі! Якщо у Вас з’явилися питання або пропозиції щодо роботи компанії чи наявного товару, ви можете повідомити про них менеджерам-консультантам фірми. Вийти на зв’язок із ними можна за телефонами, що вказані у розділі «Контакти».

 

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://sagenec.ub.ua/
  • +38 (050) 529-67-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create