Запрошуємо в медичний центр лікувально-реабілітаційного комплексу Rixos Прикарпаття! 

Запрошуємо в медичний центр лікувально-реабілітаційного комплексу Rixos Прикарпаття! 

Якщо Ви прагнете відпочити та оздоровитися, наш лікувально-реабілітаційний комплекс Rixos Прикарпаття – саме для Вас! Тут Ви можете не лише приємно провести час, відпочити від шумного міста, але й насолодитися чистим повітрям, красою українських Карпат, а також оздоровитися! На території нашого комплексу Ви можете знайти безліч закладів для дозвілля, оздоровчий комплекс та СПА. Також пропонуємо Вам завітати до нашого медичного центру, де Ви можете пройти обстеження, записатися на консультацію до кваліфікованих фахівців, а також пройти курс лікування, який Вам призначить лікар за індивідуальною програмою.

У нашому медичному центрі працюють справжні кваліфіковані фахівці, які мають відповідні сертифікати, дипломи та грамоти про якісне виконання своєї роботи. Центр оснащений сучасним високоякісним обладнанням, яке дозволяє зробити детальну та ефективну діагностику. У нашому комплексі Ви також можете записатися на діагностику, відвідати лікувально-реабілітаційний відділ, записатися на процедури з естетичної медицини, відвідати бювет з мінеральними водами та записатися на СПА-процедури.

Будьте здоровими та відпочивайте на всі 100 % разом з курортно-оздоровчим комплексом Rixos-Prykarpattya!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://rixos.ub.ua/
  • +38 (067) 334 05 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create