Вітражний верстат – поповнення у каталозі устаткування!

Вітражний верстат – поповнення у каталозі устаткування!

З використанням вітражних станків ви зможете здійснювати виробництво вітражів в автоматичному режимі для шаф-купе, дверей, вікон за підготовленим ескізом.

Наша компанія є однією із провідних на ринку устаткування, яке призначене для здійснення автоматизації. Ми почали свою діяльність далекого 1999-го. І з року в рік посідаємо провідні позиції серед виробників устаткування для 2D-фігурного різання пінопласту. Протягом останніх 5 років ми займаємося виробництвом устаткування для автоматизованої фігурної різки – як із застосування комп’ютера, так і автоматичної.

Вітражний верстат ви можете придбати у компанії "Галстан". Для постійних клієнтів ми надаємо знижки у розмірі 5 %. Усе представлене устаткування виготовлено відповідно до чинних норм та вимог. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. Працюємо за передоплатою. Будемо раді з вами співпрацювати!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://penoplot.ub.ua/
  • +38 (067) 13351XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create