Новинка асортименту – сіль таблетована!

Новинка асортименту – сіль таблетована!

Сіль таблетована – це спресована сіль у вигляді таблетки, яка чудово підходить для іонообмінних смол, які необхідні для очищення води. Чому саме форма таблетки? Бо така форма сприяє поступовому розчиненню у воді та зменшенню розмірів до створення необхідної концентрації. Якщо застосовувати звичайну кухонну сіль для такої справи, то на хороший ефект сподіватися не варто. Адже таблетована сіль, на відміну від звичайної кухонної, займає більшу площу. Дуже добре використовувати сіль таблетовану для фільтрів, тому що вона не створюватиме осаду на дні ємності, що може негативно впливати на роботу приладу.

Компанія "Гал-Експоторг" пропонує сіль вітчизняного виробництва та країн близького зарубіжжя. В наявності сіль фасована у мішках по 25 кг сорту "Екстра" (Україна, Білорусь).

Ціну на товар дізнавайтесь у менеджерів-консультантів нашого магазину за номером телефону, що вказаний в контактній інформації. Ми проінформуємо Вас з усіх питань, які Вас цікавлять. Не зволікайте, замовляйте таблетовану сіль у надійного партнера "Гал-Експоторг"!

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create