Маркувальний принтер: 18 місяців гарантії від виробника!

Маркувальний принтер: 18 місяців гарантії від виробника!

Компанія "Регіон-Сервіс" є єдиним в Україні виробником маркувального обладнання. Ми виготовляємо маркувальний принтер PRIMUM в модельному ряді (краплеструменевий маркувальник) та інше обладнання для застосування в маркуванні найрізноманітніших товарів. З устаткуванням нашого виробництва у Вас з'явиться можливість для маркування яєць, скляної тари, пінопласту, ковбасної продукції, паперу, картону, жерстяних банок, морозива, кабелю, напоїв та багато іншого.

Звертаємо Вашу увагу на один з найбільш поширених видів маркувальних приладів – краплеструменевий маркіратор. Його особливістю є те, що він має дуже високу швидкість друку. Завдяки конвеєру швидкість роботи буде максимальною та ефективною. Маркувальне устаткування, яке пропонує наша компанія, дозволить нанести будь-яку графічну або ж текстову інформацію на необхідний товар.

Оскільки ми впевнені у якості наших товарів, то надаємо гарантію терміном на 18 місяців. Крім того, наша компанія займається постачанням і сервісним обслуговуванням маркувальних принтерів наших партнерів. Оскільки у нас великий досвід у цій справі, це дозволяє виконувати роботи на найвищому рівні.

Вибирайте надійного партнера, яким є "Регіон-Сервіс". Для зв'язку із нашими менеджерами-консультантами телефонуйте за номером, що вказаний в контактній інформації.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://r-s.ub.ua/
  • +38 (044) 223-30-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create