ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ на лінійку фітопродукції UNANI!

Новина знаходиться в архіві!
ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ на лінійку фітопродукції UNANI!

Пропонуємо до Вашої уваги істотне ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ на лінійку фітопродукції UNANI. Тільки 100 гривень – це вигідна пропозиція для відновлення здоров'я!

В основі медицини UNANI лежить вчення грецького лікаря Гіппократа і римського лікаря Галена, своїм подальшим розвитком вона зобов'язана досягненням арабських і перських лікарів, як-от Разі, Авіценна (Ібн Сена), Аль-Захраві та Ібн Нафіс.

Східна медицина, зокрема UNANI, розглядає організм як єдину систему, в якій порушено внутрішню рівновагу, і всі зусилля спрямовує на усунення першопричини захворювань. На сьогодні значна частина західних дослідників приходить до того ж висновку, який з давніх-давен визнаний традиційною медициною всіх країн і народів і сформульований на сході так: «всі хронічні захворювання приходять до нас з кишечника». Основні складові – це лікарські та харчові рослини, а також природні мінерали, деякі тваринні продукти. За їх допомогою вдається очистити організм від токсинів, що накопичилися, – для цього використовують компоненти, що стимулюють відтік жовчі, сечі, регулюючі функції кишечника, органів дихання, що мають потогінну дію, а також насичують організм необхідними макро- і мікроелементами для відновлення синтезу необхідних ферментів і гормонів.

Леуконіл сироп – комплекс містить в своєму складі найнеобхідніші вітаміни, мінерали та антиоксиданти для забезпечення жіночого організму необхідними біологічно активними речовинами. Покращує кровообіг в репродуктивних жіночих органах, забезпечує антиоксидантний захист, що уповільнює процеси старіння, має протипухлинну дію. Нормалізує процеси травлення і обміну речовин, забезпечує високу бактерицидну активність, протизапальну дію.

Нафекс сироп – джерело природних біологічно активних речовин для застосування при сезонних простудних захворюваннях і загостреннях хронічних захворювань дихальних шляхів, сприяє пом'якшенню кашлю. У складі сиропу містяться рослини, які протягом багатьох століть використовувалися для оздоровлення дихальної системи й мають відхаркувальну, протизапальну, антимікробну і болезаспокійливу дію.

Деєнар сироп – це дієтична добавка до раціону харчування, яка спеціально створена для нормалізації функціонування печінки і жовчовивідних шляхів. Має м'яку проносну дію. Це комплексний захист, який діє на клітинному рівні. Сприяє виведенню токсинів, зміцненню захисних функцій організму.

Купити Ви можете в нашому інтернет-магазині за посиланнями:

Леуконіл сироп: https://fungodoctor.ub.ua/ua/goods/view/17934762/all/leukonil-sirop/

Нафекс сироп: https://fungodoctor.ub.ua/ua/goods/view/17670302/all/nafeks-sirop/

Деєнар сироп: https://fungodoctor.ub.ua/ua/goods/view/17943069/all/deenar-sirop/

Наявність товару обмежена! Ви зможете уточнити актуальну кількість у менеджерів центру за телефонами (044) 331-74-44, (044) 257-01-01, (097) 231-74-44, (050) 331-74-44, (063) 187-78-78, +38 (093) 688-25-88 (Viber, WhatsApp).

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://fungodoctor.ub.ua/
  • +38 (097) 231-74-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create