В рамках Всеукраїнського туру на підтримку кандидата в президенти Юлії Тимошенко Волинь відвідає народний депутат України Олександра Кужель!

Олександра Володимирівна Кужель – це український політичний та громадський діяч, народний депутат. Свою політичну діяльність Олександра Володимирівна розпочала 1994-го року. Має дві вищі освіти та звання кандидата економічних наук. За досягнення значних заслуг у сфері розвитку підприємництва, соціально-економічного та духовного відродження суспільства України удостоєна відзнакою "Заслужений економіст України" (1997 р.). Також має безліч нагород та орденів за свою політичну та економічну діяльність. Олександра Кужель є лауреатом Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" в номінації "Знакова постать" у 2012 році.

З 2012-го року О. Кужель входить у склад депутатів Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Народний депутат 7-го (грудень 2012 – листопад 2014 рр.) та 8-го скликання (з листопада 2014). На сьогодні Олександра Володимирівна веде активну політичну та громадську діяльність, а також обіймає посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.

Зустріч відбудеться:

— у м. Ковель 18.03.2019 року о 12:00. Місце проведення заходу – Палац учнівської молоді (кінотеатр імені І. Франка);
— у м. Луцьк 19.03.2019 року о 16:00. Місце зустрічі – Палац культури (Просвіта).

Чекаємо на Вас!