Народний депутат України Олександра Кужель відвідає Волинь!

Народний депутат України Олександра Кужель відвідає Волинь!

В рамках Всеукраїнського туру на підтримку кандидата в президенти Юлії Тимошенко Волинь відвідає народний депутат України Олександра Кужель!

Олександра Володимирівна Кужель – це український політичний та громадський діяч, народний депутат. Свою політичну діяльність Олександра Володимирівна розпочала 1994-го року. Має дві вищі освіти та звання кандидата економічних наук. За досягнення значних заслуг у сфері розвитку підприємництва, соціально-економічного та духовного відродження суспільства України удостоєна відзнакою "Заслужений економіст України" (1997 р.). Також має безліч нагород та орденів за свою політичну та економічну діяльність. Олександра Кужель є лауреатом Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" в номінації "Знакова постать" у 2012 році.

З 2012-го року О. Кужель входить у склад депутатів Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Народний депутат 7-го (грудень 2012 – листопад 2014 рр.) та 8-го скликання (з листопада 2014). На сьогодні Олександра Володимирівна веде активну політичну та громадську діяльність, а також обіймає посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.

Зустріч відбудеться:

— у м. Ковель 18.03.2019 року о 12:00. Місце проведення заходу – Палац учнівської молоді (кінотеатр імені І. Франка);
— у м. Луцьк 19.03.2019 року о 16:00. Місце зустрічі – Палац культури (Просвіта).

Чекаємо на Вас!

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create